Dans, Müzik ve Arkadaşlık Love Dance’te!

Dünya’nın 1 numaralı 3D mobil dans, müzik ve arkadaşlık oyunu olan Love Dance, birbirinden zengin içerikleri ile dans etmeyi seven herkese kapılarını açıyor.

Popüler 100’lerce müzik, 3 farklı zorluk seviyesine sahip dans modları, 10’larca farklı dans sahnesi, 1000’lerce kıyafet, 500.000’den fazla aktif online oyuncusu ile Love Dance, 7 Şubat’ta açılan Türkiye’ye özel sunucu ile Türk oyuncularıyla buluştu.

MÜZİK

Love Dance’te yüzlerce popüler yabancı müziği dinlerken hem de dans etmek ister misin? Zorluk seviyesine göre sıralanmış yüzlerce en popüler yabancı şarkı arasından dilediğini seçebilir, istediğin şarkıda dans edebilir ya da arkadaşlarınla sohbet ederken şarkıları dinleyebilirsin.

 

DANS

İstediğin şarkıyı seç ve hemen müziğin ritmine kendini bırak! Love Dance’te 3 farklı zorluk seviyesinde, dilediğin şarkıda, tek başına, rastgele eşleştirilmiş oyuncularla, arkadaşlarınla, çiftinle ya da takımınla dans edebilirsin.

Dans ederken ihtiyacın olan tek şey, ekranda beliren tuşlara sırasıyla, doğru zamanda basmak ve tabii ki biraz da dikkat.

 

ARKADAŞLIK

Love Dance’te dans ederken, müzik dinlerken aynı zamanda oyun içindeki oyuncularla ve arkadaşlarınla hem chat sistemi hem de sesli konuşma özelliği ile sohbet edebilirsin. Dans etmek için kurulmuş olan alanlarda farklı oyuncularla tanışıp, yepyeni arkadaşlıklar kurabilir, etkilendiğin karşı cins ile çift olabilir ve hatta evlenebilirsin.

 

MODA

Love Dance’in en şık yıldızı olmaya hazır mısın? Oyunda bulunan dükkanda yer alan yüzlerce eşya ile kendi modanı kendin yaratabilir ve oluşturduğun kombinler ile dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olabilirsin.

Ayakkabıdan gözlüğe, pantolondan elbiseye ve hatta saç modeline kadar, sana uygun olanları seç ve hemen tarzını konuşturmaya başla!

 

Türkiye’nin en sosyal mobil dans oyunu olan Love Dance’te aradığın her şey var… Google Play ve App Store’dan indirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsin. 🙂

 

Google Play ile İndir

App Store ile İndir